Aplikacje mobilne

Aplikacja mobilna / Nabór – Obecność

Aplikacja Nabór Obecność jest aplikacją cross-platformową. Pozwala na kontrolowanie i rozliczanie czasu pobytu dziecka w placówce. Umożliwia nie tylko codzienne zgłaszanie przyjścia i wyjścia, ale także powiadamianie o nieobecności np. z powodu choroby. Może także otrzymywać ważne komunikaty z przedszkola.

Ewidencja czasu pobytu dziecka

Rodzic na bieżąco otrzymuje raporty dzienne, tygodniowe i miesięczne, dotyczące czasu pobytu dziecka w przedszkolu, bądź żłobku, a także rozliczenia.

REALIZACJA DLA

PCSS

PROJEKT

Funkcjonalny i graficzny

PLATFORMA

iOS / Android / web

DESIGNER

Ireneusz Bloch

Aplikacja / PELOSHA

Aplikacja mobilna PELOSHA pozwala na weryfikowanie postępów w dziedzinie monitoringu zdrowia, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy (IoT). W projekcie wykorzystane są istniejące technologie pozwalające poradzić sobie z poszczególnymi aspektami tego wyzwania. Zintegrowane z inteligentną aplikacją ułatwiającą spersonalizowane podejście do zdrowego trybu życia dla osób starszych.

REALIZACJA DLA

PCSS – PELOSHA

PROJEKT

Graficzny

PLATFORMA

Android

DESIGNER

Ireneusz Bloch

Aplikacja mobilna / insension

Aplikacja mobilna dedykowana opiekunom zajmującym się dziećmi wymagającymi stałego dozoru. Aplikacja umożliwia monitoring samopoczucia, włączanie urządzeń podłączonych do systemu oraz streaming utworów muzycznych.

REALIZACJA DLA

PCSS – insension

PROJEKT

Graficzny

PLATFORMA

Android

DESIGNER

Ireneusz Bloch