/ projekty graficzne

KONCEPCJE KREATYWNE / KEY VISUAL /  FOLDERY / POS / ROLL UP
Projekty drukowane

Materiały marketingowe są ważną częścią komunikacji firmy z jej odbiorcami. Dobrze przygotowany projekt graficzny to inteligentny przekaz ograniczony do formatu papieru. Efektywność komunikacji marketingowej zależy od zrozumienia odbiorcy, następnie świadomego wyboru formy przekazu oraz jakości grafiki i treści.

REALIZACJE MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH

Aero Poznań

PROJEKT ŚCIANKI REKLAMOWEJ NA TRAGI
LOTNICZE AERO FRIEDRICHSHAFEN

Aero Poznań

PROJEKTY MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH:
ROLL UP, TECZKA, FOLDER, ULOTKI

CUBATO

PROJEKT GRAFICZNY KATALOGU WIZERUNKOWEGO
CUBATO – FIRMY  REALIZUJĄCEJ OBIEKTY PRZEMYSŁOWE
DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

MineWine

Projekty graficzne katalogów świątecznych prezentujących zestawy starannie wybranych win z całego świata, akcesoriów sommelierskich oraz opakowań prezentowych.

Cithara Sanctorum

Projekt graficzny płyty zespołu Cithara Sanctorum grającego muzykę dawną na instrumentach z epoki. Zaprojektowana została okładka z wykorzystaniem techniki  scratchboard oraz nadruk na krążku płyty CD.

surge cloud

Projekt katalogu firmy Surge Cloud, której misją jest innowacja w handlu. Firma tworzy sklepy, w którym wszystko jest w pełni zautomatyzowane. Sklep, którego półki wiedzą co na nich stoi, który sam się sprząta, do którego klient wchodzi i kupuje interesujące go produkty, następnie płaci aplikacją. Inteligentny sklep – sklep przyszłości. Katalog powstał w dwóch wersjach językowych, polskiej oraz japońskiej.